تلفن تماس : 09023029881 (پاسخگویی آنلاین ، ٧ روز هفته حتی روز های تعطیل فقط از ساعت 9 تا 21)

برای تماس با فروشگاه از راه های زیر اقدام نمایید :

شما مشتریان محترم می توانید از طریق فرمی که در پایین همین صفحه قرار دارد با در صورت نیاز با ما در ارتباط باشید.

همچنین در صورت نیاز به مشاوره جهت انتخاب محصولات با توجه به تنوع انتخاب در سایت می توانید به یکی از روش های زیر اقدام نمایید.

1-از طرق تلفن با شماره 09023029881

2- از طرق انیستاگرام به آدرس : انیستاگرام اویل بست

3-از طریق واتساپ به آدرس : واتساپ اویل بست

4-ارتباط با ادمین پیج تلگرام به آدرس : @als6000

[gravityform id=”6″ title=”true” description=”false” ajax=”false”]

آدرس فروشگاه بر روی نقشه :

اطلاعات فروشگاه OILBEST.IR

فروشگاه اویل بست OILBEST.IR یک فروشگاه آنلاین در زمینه فروش و ارائه خدمات آنلاین و محتوای مطلوب در زمینه انتخاب انواع روغن های مناسب با خودرو با توجه به تنوع خودروها و تفاوتهای آب و هوایی در کشور عزیزمان ایران می باشد .

علاوه بر انواع روغنهای موتور ، گیربکس های اتوماتیک و دستی در فروشگاه اویل بست OILBEST.IR  انواع مکملهای سوخت ، اعم از کتان بوستر ، انژکتور شوی ، پاک کننده مجاری سوخت و موتور شوی عرضه می شود.

توجه :

با توجه به اهمیت فوق العاده بالای انتخاب محصول ، همواره متخصصان محصولات روانکاری و سازندگان وسایل نقلیه موتوری بهترین نوع محصولات قابل استفاده در خودرو را درون دفترچه راهنمای خود به اطلاع مصرف کنندگان میرسانند.

لذا پس از مطاله دفترچه راهنمای خودرو و یا مشورت با متخصصان روانکاری ما نسبت به خرید اقدام نمایید.

اویل بست همواره در تامین بهترین محصولات و معتبرترین برنده می کوشد تا بالاترین بازدهی را ایجاد نمایید.

حریم خصوصی

با توجه به اهمیتی که حفظ حریم خصوصی افراد برای ما دارد این فروشگاه همواره بر طبق اصل اخلاق مدارانه خود که در منشور اخلاقی فروشگاه اویل بست وجود دارد عمل می کند و به شما این اطمینان را خواهیم داد که هیچ یک اط اطلاعات شما بدون رضایت شما منتشر نخواهد شد.

از این رو ثبت اطلاعاتی از قبیل کد ملی و کدپستی و آدرس و شماره های تماس شما فقط برای صدور فاکتور و ارسال کالا مورد استفاده قرار خواهد گرفت و هیچ گونه استفاده های سودجویانه از آنها نخواهد شد.

فروشگاه اویل بست OILBEST.IR در زمینه های ارتباط با مشتریان و تحقیقات بازاریابی و بهینه سازی وبسایت و همچنین اطلاع رسانی پرومشن های فروش خود از طریق ایمیل و پیامک با شما در ارتباط خواهد بود.

راه ارتباطی با فروشگاه :

[gravityform id=”7″ title=”true” description=”false” ajax=”false”]